İçeriğe geç
Anasayfa » Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Artimetre sitesinin tüm hakları İstanbul Sanat Evi Ltd. Şti’ye aittir. İşbu Artimetre’nin sahibi olduğu ve halihazırda içeriğinde Artimetre platformunun ve ileride eklenecek sair platformların yer aldığı sistemi içermektedir. Artimetre işbu Gizlilik Politikası ile tüm kullanıcılarını, Artimetre içerisindeki platformlarda toplanan kişisel bilgilerin kullanımı ve ifşası hakkında bilgilendirmektedir.

İşbu Gizlilik Politikası’nda kullanılan “Kişisel Bilgiler” terimi bireysel ve kurumsal kullanıcıları tanımlayabilecek isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri gibi bilgileri ifade etmektedir. Artimetre, kullanıcıların kendisine Artimetre içerisindeki platformlar üzerinden elektronik ortamdan ilettiği kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır. Artimetre, kullanıcıların kişisel verilerini korumak için uygun teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini alır.

Artimetre; yayınlar göndermek, elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimlerde bulunmak, sorularınızı cevaplamak, etkin bir müşteri hizmeti sunmak, yeni hizmetler hakkında bilgi vermek, Artimetre veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veri tabanı oluşturmak, pazar araştırmalarında kullanmak amacıyla ve ayrıca, yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde kullanıcıların kişisel bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşmak amacıyla kullanacaktır. Artimetre, kullanıcı bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. Ancak yasal yükümlülükler ve hukuki süreçlerle ilgili olarak bu bilgiler yetkili mercilere iletilmek zorunda olabilir.

Artimetre, farklı web sitelerine veya portallara yönlendirilen bağlantılar içermektedir. Bu web siteleri ve portalların gizliliği koruma yöntemleri, Artimetre’nin kullandığı yöntemlerden farklı olabilir. Bu nedenle diğer sitelerin gizlilik içeriğinden ve yöntemlerinden sorumlu değildir. Kullanıcıların, bu sitelerin gizlilik bildirimlerine başvurmaları önerilir.

Artimetre, işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın zaman zaman değiştirebilir ya da yenileyebilir. Artimetre’nin değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri Artimetre içerisindeki platformlara ait internet sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır. Artimetre yenilenen gizlilik politikası konusunda bireysel ve kurumsal kullanıcıları uyaramayabilir. Güncellenmiş metinleri gözden geçirmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar Artimetre’yi kullandığı andan itibaren kendilerinden toplanan tüm bilgilerin belirtilen şekilde ve nedenlerle, işbu Gizlilik Politikası’nda anlatıldığı gibi, kullanılmasını kabul etmiş olurlar. Yukarıdaki amaç için elde edilen bilgiler, tamamen bireysel ve kurumsal kullanıcıların özgür iradeleri ile sağlanmaktadır. Bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması kullanıcının sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmemesi rica olunur. Böyle bir durumda Artimetre’nin hiçbir sorumluluğu olmayacağı gibi; yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle Artimetre’nin bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü kullanıcıya aittir. Artimetre bireysel ve kurumsal kullanıcıların vereceği destek ile kişisel bilgileri daima güncel ve doğru şekilde tutacaktır. Ancak kişisel bilgilerin silinmesi, değiştirilmesi veya güncellenmesinin gerektirdiği hallerde bireysel ve kurumsal kullanıcıların Artimetre ile info@artimetre.com e-mail adresinden irtibata geçmesi gerekmektedir.