Paşabahçe Mağazaları Annelere En Özel Hediyeler

Paşabahçe Mağazaları Annelere En Özel Hediyeler

Paşabahçe Mağazaları Annelere En Özel Hediyeler

Paşabahçe Mağazaları, “Bana Verdiğin Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile en değerli varlıklarımız olan anneleri mutlu etmek isteyen herkesi fincan takımları, özel tasarım vazolar, dekoratif ev aksesuarları ve binlerce ürün arasından annelerine en özel hediyeyi seçmeye mağazalarına davet ediyor.

Paşabahçe Mağazaları Anneler Günü’nde annesini hediyeler ile mutlu etmek isteyenlere birbirinden güzel alternatifler sunuyor. Anneler Günü’nü “Bana Verdiğin Hayat En Güzel Hediye”sloganı ile kutlayan Paşabahçe Mağazaları’nın zengin ürün çeşidi ve özgün tasarımlarında lacivert, tarçın, mavi ve yeşil tonları ön plana çıkıyor.

Özel günlerde sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin ilk tercihi olan Paşabahçe Mağazaları’nda, kupalar, fincan takımları, bardaklar, özel tasarım vazolar, çerçeveler ve dekoratif ev aksesuarları Anneler Günü hediyeleri için yüzlerce alternatif bulunuyor. Paşabahçe Mağazaları, günlük kullanım ürünlerinden özel tasarım ürünlere kadar herkese uygun özel hediye alternatifleri ile annelerin hayatına dokunuyor.

Koleksiyon

Paşabahçe Mağazaları’nın suyun gücünü ve zarafetini anlattığı Omnia Su koleksiyonu, sade ama asla basit olmayan formlu Bey vazosu, Omnia harflerinden oluşan yüksek kalite el imalatı vazoları ve su yüzeyinde oluşan halka desenlerine sahip Ring Tray tepsisi ile Anneler Günü’nde de hediye alternatifleri sunmaya devam ediyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın evrensel dünya mirasına sahip çıkacak bilinci oluşturmak, çeşitli sebeplerle bozulan, yok olan kültürel ve tarihi değerleri yaşatmak ve daha geniş kitlelere tanıtılabilmek için hazırladığı Camda Dünya Mirası Koleksiyonu, Anneler Günü’nde de eşsiz parçaları ile yıllarca saklanacak ve gelecek nesillere bırakılacak kalıcı ve farklı hediye arayışında olanlar için hediye alternatifi oluşturuyor.

Bu Anneler Günü’nde de hediye seçiminizi zenginleştirmek için Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da online mağaza www.pasabahcemagazalari.com adresinden alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 52 mağaza ile hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir