Nils Frahm Eylül’de Zorlu PSM’de

Nils Frahm Eylül'de Zorlu PSM'de

Nils Frahm Eylül’de Zorlu PSM’de

21. yüzyılın en zeki ve en yetenekli bestecilerinden biri olarak tanımlanan; Alman müzisyen ve prodüktör Nils Frahm, 19 Eylül 2019’da Zorlu PSM’de! Klasik müziğe eklediği deneysel detaylarla müzik konusunda sahip olduğu dehayı ortaya koyan başarılı müzisyen, uzun zamandır beklenen İstanbul konseriyle müzikseverlerle buluşacak. Konserin biletleri, 2 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Zorlu PSM gişelerinde ve biletix.com üzerinden satışa çıktı. 

Tchaikovsky’inin son öğrencisi olan Nahum Brodski’den dersler alarak müzik kariyerine başlayan, 1982 doğumlu müzisyen Nils Frahm, üretkenliğini müziğinde hem nicelik hem nitelik olarak dinleyicilerle buluşturuyor. 2018 yılında yayınladığı dokuzuncu stüdyo albümü All Melody; Drowned In Sound, The A.V. Club, Paste Magazine, Mojo, Q Magazine ve daha birçok müzik mecrası tarafından yılın en iyi albümlerinin arasında gösterildi. Sanatçı, tüm üretimlerini kendine ait sıra dışı tarzıyla tamamladı. Yaptığı film müzikleriyle de adından çok söz ettiren Nils Frahm, Alman Film Ödülleri’ne damgasını vuran Victoria filminin ve Robert de De Niro’nun başrolünde oynadığı Ellis filminin müziklerine, Fransız müzisyen Woodkid ile beraber imza attı.

Nils Frahm, farklı müzik türlerini ustalıkla harmanlaması ve dijital elementleri analog ile buluşturduğu deneysel tarzıyla genç yaşına rağmen adını çağımızın dahi müzisyenleri arasına yazdırdı. Doğaçlama performanslarıyla da dinleyicilerini her zaman büyüleyen sanatçı, sürprizlerle dolu bir konser için rotasını Eylül ayında İstanbul’a çevirecek. Duyguları harekete geçirme gücünü, klasik müziğe elektronik tınılar katarak kullanan Frahm, 19 Eylül akşamı Zorlu PSM’de melodilerin derinliklerine götürecek.

Nils Frahm

Konser Tarihi: 19 Eylül

Yer: Zorlu PSM, Turkcell Sahnesi

Bilet Fiyatlar:

Tam | 1. Kategori – 245 TL / 2. Kategori – 195 TL / 3. Kategori – 155 TL / 4. Kategori – 115 TL / 5. Kategori – 95 TL

Öğrenci | 1. Kategori – 196 TL / 2. Kategori – 156 TL / 3. Kategori – 124 TL / 4. Kategori. – 92 TL / 5. Kategori – 76 TL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir