Floralfest Ankara’da Başlıyor

Floralfest Ankara'da Başlıyor

Floralfest Ankara’da Başlıyor

3-4-5 Mayıs tarihlerinde Grapevent organizasyonuyla bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenecek Floralfest, çiçek tutkunlarını Armada’da büyülemeye hazırlanıyor.

Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle tasarımın buluştuğu Floralfest, Türkiye’nin en yaratıcı çiçek tasarımcılarını ve butik çiçekçilerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Armada’nın mis kokulu rengarenk bir dünyaya dönüşeceği Floralfest’te, 35’den fazla butik çiçekçi, konsept bahçeler ve tasarımcı stantları yer alacak. Özel atölyeler, canlı çiçek performansları ve gün boyu canlı müzik ile dopdolu etkinliklerinde olacağı festivalde çiçek ve buket trendleri yakından takip edilecek.

4 Mayıs akşamı festival kapsamında Ahırkapı Roman Orkestrası’nın katılımıyla gerçekleşecek baharın habercisi Hıdırellez kutlaması ile tam anlamıyla bahar çiçekler ve dileklerle karşılanacak.

3 Gün Boyunca Çiçek Dolu Atölyeler

Mayıs ayının ilk haftası gerçekleşecek festivalin atölye programını “Kendin Yap” mottosu oluşturuyor. Atölye programında bahçe ve ev dekorasyonunu sevenler için ilham alabilecekleri aranjman atölyelerinin yeni evlenecek çiftler için düğün teması ve gelinliğe uygun buket seçmenin püf noktalarının konuşulacağı söyleşiler gerçekleşecek.

Festival boyunca yapılacak etkinliklerin detayları www.floralfest.com.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Diğer Festival Detayları:

Yer:Armada AVM- Açık Otopark

Tarih:3-4-5 Mayıs

Etkinlik Saati:11.00 – 18.00

Bilet Fiyatları:

Kombine:40 TL

Günlük:15 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir